Fri frakt vid beställningar över 500 kr, annars 59 kr
Menu
Kontakt 2017-08-28T10:42:52+00:00

Kontakt

Välkommen att höra av dig om du har frågor om våra produkter eller ditt köp. Här ser du vem som gör vad, tillsammans med våra kontaktuppgifter.

Telefon

+46 (0)413 – 50 03 30

E-post

info@qvesarum.se

Slogstorp 10:36, 241 61 Löberöd

Välkommen att höra av dig till oss om du har frågor om våra produkter eller ditt köp. Här under ser du vem som gör vad, tillsammans med våra kontaktuppgifter.

Telefon

+46 (0)413 – 50 03 30

E-post

info@qvesarum.se

Slogstorp 10:36, 241 61 Löberöd

Slogstorp

I byn Slogstorp, 20 minuter nordost om Lund, mitt i Skåne, finns vårt stora showroom och butik. I vår 1 200 kvm stora utställning visar vi våra handbyggda kök som tillverkas i Sverige, handtillverkad badrumsinredning, fönster och dörrar som tillverkas på ett hantverksmässigt sätt, inredning, möbler, belysning och mycket, mycket mer som passar för både gamla hus och nya hus i traditionell stil.

Måndag – Fredag 10.00 – 18.00
Lördag 10.00 – 15.00 (ingen varuutlämning)
Söndag Stängt


Fullständiga helgöppettider

Telefon 0413 – 50 03 30E-post info@qvesarum.se

Slogstorp 10:36, 241 16 Löberöd

Malmö

I anrika Sjöbergska palatset, uppfört 1893, efter ritningar av arkitekt Alfred Arwidius, finns vår butik och utställning i Malmö.

Måndag – Fredag 10.00 – 18.00
Lördag 10.00 – 15.00
Söndag Stängt

Telefon 040-643 97 70E-post info@qvesarum.se

Östergatan 2, 211 25 Malmö

Vanliga frågor och svar

Under FAQ har vi samlat de vanligaste frågorna som vi fått från våra kunder.

FAQ

Leveransfrågor

Vi hjälper dig gärna om du har frågor kring din leverans.

Läs mer här

Reklamation & efterservice

För att vi smidigast ska hantera ert ärende ber vi er fylla i formuläret.

Fyll i vårt formulär

Personal

Butikschef Malmö

Åsa Thunberg

asa@qvesarum.se

0413 - 500 333

Säljare Malmö

Katarina Welin

katarina@qvesarum.se

0413-500 334

Säljare Slogstorp

Patrik Tengberg

patrik@qvesarum.se

0413-500 336

Säljare Slogstorp

Hanna Madsen

hanna@qvesarum.se

0413-500 343

VD

Joakim Emanuelsson

jocke@qvesarum.se

0413 - 500 330

Organisationschef

Anna Åstradsson

anna@qvesarum.se

0413 - 500 345

Marknadsassistent & presskontakt

Therése Malmqvist

therese@qvesarum.se

0413-500 347

Ekonomi

Adrian Larsson

ekonomi@qvesarum.se

0413-500 337

Efterservice & montering

Kjell Granlund

0733 - 254 649

Lager- och logistikansvarig

Jens Nilsson

jens@qvesarum.se

0413-403321

Lager

Pawel Trybulec

lager@qvesarum.se

0413-500 342

Inga produkter i kundvagnen